środa, 24 kwietnia 2024

Imieniny: Bony, Horacji, Jerzego

Nabór wniosków o udzielenie dotacji celowej na demontaż, transport i utylizację wyrobów zawierających azbest

Zgodnie z Uchwałą Nr X/105/2019 Rady Gminy Grudziądz z dnia 29 maja 2019 r. w sprawie zasad udzielania dotacji celowej na dofinansowanie inwestycji z zakresu ochrony środowiska związanych z usuwaniem wyrobów zawierających azbest, Wójt Gminy Grudziądz ogłasza

od 10 stycznia 2020 r. do 28 lutego 2020 r.

nabór wniosków o udzielenie dotacji celowej na demontaż, transport i utylizację wyrobów zawierających azbest na terenie Gminy Grudziądz.

Formularze wniosków dostępne są na stronie internetowej Gminy oraz w siedzibie Urzędu Gminy w pokoju 202 na II piętrze.

Więcej informacji można uzyskać w siedzibie Urzędu Gminy w Grudziądzu przy ul. Wybickiego 38 w Grudziądzu w pokoju 202 oraz pod numerem telefonu (56) 45-11-146
lub (56) 45-11-101.

Treść wniosku