wtorek, 23 kwietnia 2024

Imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha

Ruszył przetarg na budowę sali gimnastycznej w Nowej Wsi

W piątek, 3 stycznia Gmina Grudziądz ogłosiła przetarg na wybudowanie sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Nowej Wsi.

Inwestycja zakłada powstanie obiektu złożonego z sali gimnastycznej z trybuną liczącą 42 miejsca siedzące wraz z częścią socjalną, pomieszczeniami technicznymi oraz czteroma pomieszczeniami przeznaczonymi do nauki.

Termin realizacji całej inwestycji planuje się na koniec I kwartału 2022 roku.

Oferty przetargowe można składać do 20 stycznia 2020 roku.

Szczegóły pod linkiem:

Data dodania 03.01.2020