piątek, 19 kwietnia 2024

Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa

Konkurs plastyczny Zapobiegajmy Pożarom rozstrzygnęty!

ELIMINACJE GMINNE OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO ZAPOBIEGAJMY POŻAROM ROZSTRZYGNIĘTE

W dniu 5 grudnia 2019 roku w Urzędzie Gminy Grudziądz nastąpiło rozstrzygnięcie eliminacji gminnych Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „ZAPOBIEGAJMY POŻAROM”, edycja 2019/2020.

Celem konkursu jest zainteresowanie naszego społeczeństwa z ochroną przeciwpożarową, tradycjami oraz życiem strażackim oraz rozwijaniem zdolności plastycznych wśród dzieci i młodzieży.

Eliminacje szczebla gminnego  cieszył się dużym zainteresowaniem dzieci. Do Urzędu Gminy Grudziądz wpłynęło łącznie 65 prac.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w popularyzacje zagadnień  związanych z ochrona przeciwpożarową, zachęcanie do udziału w konkursach dzieci i młodzieży z naszych placówek edukacyjnych i kulturalnych.

Po obradach, jury postanowiło przyznać następujące lokaty w poszczególnych kategoriach wiekowych:

Data dodania 06.12.2019