piątek, 19 kwietnia 2024

Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa

3. Bieg Karpia - Informacja

W najbliższą sobotę 7 grudnia odbędzie się 3 Bieg Karpia oraz Targ Rybny w Mokrem.

Biuro zawodów będzie czynne od 8:30 do 9:45. Około godziny 10:00 planowane jest otwarcie imprezy, a chwilę później wspólna rozgrzewka i start 3 Biegu Karpia. Pięć minut po starcie biegu głównego, wystartuje po raz pierwszy Bieg Karpika dla dzieci w wieki 7-11 lat, na trasie wokół szkoły podstawowej w Mokrem.

Trasa biegu na 5 i 10 km wiedzie drogami gminnymi wokół miejscowości Mokre. Na ten czas ruch kołowy będzie ograniczony. Kierowców prosimy o dostosowanie się do poleceń kierujących ruchem.

Na targu będzie można zakupić świeżą ryby oraz lokalne produkty rolne tj. jabłka, ziemniaki, jaja. Będzie to również doskonała okazja do zakupu ozdób świątecznych. Na targowisko zapraszamy od rana.

Organizatorami wydarzenia są: Gmina Grudziądz, Szkoła Podstawowa im. Jana Twardowskiego w Mokrem, Sołectwo Mokre.

Zapraszamy mieszkańców do udziału w wydarzeniu.

Data dodania 05.12.2019