poniedziałek, 20 stycznia 2020

Imieniny: Fabioli, Miły, Sebastiana

Ogłoszenie Przewodniczącej Rady Gminy Grudziądz

Przewodnicząca Rady Gminy zaprasza dnia 24.11.2019r. (tj. niedziela) na godz. 13:00 do świetlicy Wiejskiej w Gogolinie Gmina Grudziądz na spotkanie rolników, którzy od sierpnia 2019 roku nie otrzymali zapłaty za sprzedane w miesiącu lipcu zboże. Zapraszam również osoby, które mogą pomóc rolnikom w odzyskaniu pieniędzy i ukaraniu osób, które naraziły rolników na straty.

Spotkanie organizuję wspólnie z Panem Cz. Białkiem

Przewodnicząca Rady Gminy