wtorek, 21 stycznia 2020

Imieniny: Agnieszki, Jarosława, Nory

100 urodziny mieszkanki Gminy Grudziądz

Dziś tj. 15.11. Wójt Gminy Grudziądz Andrzej Rodziewicz z Kierownikiem Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Andrzejem Janke i przedstawicielem KRUS Grudziądz Pawłem Klimczakiem odwiedzili jubilatkę Panią Gertrudę Szybowską z Dusocina z okazji 100 urodzin wręczając prezent i bukiet kwiatów.
Pani Gertrudzie życzymy wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, spełnienia marzeń i samych pięknych chwil.

Data dodania 15.11.2019