piątek, 29 marca 2024

Imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

Nowy radiowóz w KMP Grudziądz

Grudziądzka Komenda Miejska Policji otrzymała nowy radiowóz. 12 listopada Wójt Gminy Grudziądz Andrzej Rodziewicz wziął udział w uroczystym przekazaniu i poświęceniu pojazdu.

Samochód marki Kia Sportage wyposażony w silnik benzynowy 1.6l o mocy 177KM został kompleksowo przystosowany do służby.

Całkowity koszt zakupu radiowozu wyniósł ponad 110 tys. zł. Gmina Grudziądz przekazała na ten cel dotacje w wysokości 20 tys. zł.

foto.: www.grudziadz.kujawsko-pomorska.policja.gov.pl

Data dodania 14.11.2019