piątek, 06 grudnia 2019

Imieniny: Dionizji, Leontyny, Mikołaja

Koncert Pieśni Patriotycznej w Mokrem

10 listopada w kościele Wniebowzięcia NMP w Mokrem odbył się koncert Pieśni Patriotycznej w wykonaniu Męskiego Chóru Echo z Grudziądza. Występ chórzystów był przeplatany wierszami patriotyczny w wykonaniu dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Dr Ludwika Rydygiera w Dusocinie. W wydarzeniu wzięło udział ponad 200 osób zgromadzonych. Wspólnie zaśpiewało Ułanów, wojenko, wojenko i szara piechotę. Spotkanie zakończyło się wspólną modlitwą za ojczyznę i odśpiewaniem Roty.
Koncert został sfinansowany z budżetu Gminy Grudziądz.

Data dodania 12.11.2019