piątek, 29 marca 2024

Imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

Informacja o zamiarze zorganizowania zgromadzenia publicznego

Wójt Gminy Grudziądz informuje, że w dniu 11 listopada 2019 r. o godzinie 12:12 Stowarzyszenie Rowerowy Grudziądz organizuje zgromadzenie publiczne w formie przejazdu rowerowego ulicami Grudziądza oraz drogami na terenie Gminy Dragacz i Gminy Grudziądz. Czas trwania zgromadzenia ok. 3 godzin.

Cele zgromadzenia:

- Uczczenie Święta Niepodległości,

- Uczczenie pamięci i oddanie hołdu walczącym o wolność patriotom,

- Zamanifestowania Polskości i umiłowania wolności,

Trasa przejazdu:

Część I: Marina – Portowa – Marcinkowskiego – Toruńska – Chełmińska – Bydgoska – Pruszyńskiego – Komorowskiego – Hallera – Focha – Al. 23 Stycznia – Małogroblowa – Plac Niepodległości – pomnik Piłsudskiego

Część II: Plac Niepodległości – Mickiewicza – Szewska – Klasztorna – Al. 23 Stycznia – Toruńska – Chełmińska – Gdyńska – Most im. Bronisława Malinowskiego – Dragacz (DK16) – Dolna Grupa (DK16) – Grupa (DW272) – Cmentarz Wojskowy w Grupie.

Część III: Cmentarz Wojskowy w Grupie – Grupa (DW272) – Dolna Grupa (DW272) – DK91 (zjazd w kierunku Bydgoszczy) – Dragacz (za wiaduktem kolejowym zjazd z DK91 na sygnalizacji świetlnej w lewo) – Michale – DW207 – DK16 – Most im. Bronisława Malinowskiego – Grudziądz – Brzeźna – Kalinkowa – Bydgoska (zjazd na drogę rowerową) – Chełmińska (ddr) – Szosa Toruńska (ddr) – Pieński Królewskie – Gminny Ośrodek Kultury w Małym Rudniku (GOK).

Przewidywana liczba osób: 20 - 50

Data dodania 06.11.2019