niedziela, 17 listopada 2019

Imieniny: Grzegorza, Salomei, Walerii

Dom Ludwika Rydygiera odzyska dawny blask

Zabytkowy dwór w Dusocinie, w którym urodził się słynny chirurg Ludwik Rydygier już niebawem przejdzie gruntowną modernizację. Urząd Marszałkowski reprezentowany przez Zespół Parków Krajobrazowych nad Dolną Wisłą ogłosił przetarg na rewitalizację tego charakterystycznego obiektu, o co od kilku lat intensywnie zabiegały władze Gminy Grudziądz.

Zarówno budynek, jak i teren wokół niego zostanie zaadaptowany na potrzeby ośrodka edukacji ekologicznej. Oferty można składać do 15 listopada br.

Link do przetargu

Data dodania 04.11.2019