sobota, 20 kwietnia 2024

Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha

Spotkanie w sprawie nazw ulic w Mokrem

We wtorek 29 października 2019 r. w budynku szkoły podstawowej w Mokrem odbyło się spotkanie przedstawicieli Urzędu Gminy Grudziądz z mieszkańcami miejscowości Mokre.

Celem spotkania było przeprowadzenie konsultacji społecznych z mieszkańcami Mokrego w sprawie nadania nazw ulic znajdujących się na terenie miejscowości.  Spotkaniu przewodniczył Zastępca Wójta Gminy Grudziądz – Pan Jacek Zyglewicz, który omówił praktyczne aspekty związane z procedurą nadawania nazw ulic. Następnie pracownicy Referatu Budownictwa oraz Referatu Rozwoju i Inwestycji przedstawili wstępną koncepcję nazewnictwa poszczególnych dróg.

Licznie zgromadzeni mieszkańcy, brali czynny udział w dyskusji na temat projektowanej koncepcji.

Zgodnie z ustaleniami poczynionymi na spotkaniu, na ewentualne propozycje mieszkańców dotyczące propozycji nazwy ulicy czekamy do 15.11.2019 r.

Wszystkim mieszkańcom za zgłoszone sugestie i propozycje serdecznie dziękujemy.

Poniżej prezentujemy mapę poglądową, która zaprezentowana została podczas spotkania konsultacyjnego.

Kliknij w mapę w celu pobrania jej w wysokiej rozdzielczości w formacie PDF.

Data dodania 31.10.2019