piątek, 18 października 2024

Imieniny: Hanny, Klementyny, Łukasza

Majówka z LGD Vistula Terra Culmensis

W dniu 18 maja 2013 roku o godzinie 18:00 w miejscowości Starogród gm. Chełmno odbędzie się Majówka z LGD Vistula Terra Culmensis połączona z Biesiadą Starogrocką. W programie przewidziano liczne atrakcje takie jak:

• pokaz tańca z ogniem,
  • turniej gmin wchodzących w skład LGD tj. Chełmno, Grudziądz, Lisewo, Stolno,
  • liczne konkursy, gry i zabawy, zwłaszcza dla dzieci,
  • poczęstunek dla uczestników majówki.

Prośimy zabrac ze sobą:

• dobry humor,
  • słoneczny nastrój,
  • wygodny ubiór.

Na impreze promocyjno-kulturalną serdecznie zapraszają: Lokalna Grupa Działania Vistula Terra Culmensis oraz Sołectwo Starogród.

Plakat promocyjny

Data dodania 14.05.2013