piątek, 29 marca 2024

Imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

SPOTKANIA INFORMACYJNO- KONSULTACYJNE - premie na nowe firmy

Lokalna Grupa Działania „Vistula – Terra Culmensis – Rozwój przez Tradycję”, zaprasza na spotkania informacyjno- konsultacyjne dla osób planujących podjąć własną działalność gospodarczą.

NAZWA ZADANIA:

spotkania informacyjne z zasad przyznawania pomocy oraz przygotowania dokumentów aplikacyjnych (wraz z załącznikami) w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW 2014-2020 na operacje w zakresie podejmowania działalności gospodarczej.

CEL ZADANIA: wyposażenie uczestników w niezbędną wiedzę umożliwiającą prawidłowe przygotowanie dokumentów aplikacyjnych (wniosek, załączniki, w tym biznesplan)  na zakładanie nowych firm w ramach środków PROW na lata 20140-2020, zgodnie z wymogami Programu, LSR na lata 2016-2023 LGD „Vistula – Terra Culmensis” i lokalnymi kryteriami, w tym omówienie zasad realizacji i wdrażania operacji.

UCZESTNICY ZADANIA:

spotkania informacyjne skierowane wyłącznie do  osób fizycznych, pełnoletnich:

• zamieszkujących (zameldowanie na pobyt stały lub czasowy) obszar LGD „Vistula-Terra Culmensis” obszar gmin wiejskich: Chełmno (z wyłączeniem miasta Chełmno), Grudziądz, (z wyłączeniem miasta Grudziądz), Gruta, Lisewo, Łasin, Płużnica, Radzyń Chełmiński, Rogóźno, Stolno, Świecie nad Osą,
  • planujących założenie własnej działalności gospodarczej.
  • planujących ubieganie się o środki na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej za pośrednictwem LGD „Vistula-Terra Culmensis”

3 spotkania z zakresu podejmowania działalności gospodarczej w terminach do wyboru:

TERMINY: 15.11.2019 r. w godzinach do wyboru: od 9.00 do 13.00 lub od 13.30 do 17.30

lub            22.11.2019 r. w godzinach od 9.00 do 13.00

SPOSÓB DOKONYWANIA ZGŁOSZENIA:

Zgłoszeń należy dokonywać drogą elektroniczną wysyłając maila na adres sekretariat@lgdvistula.org lub osobiście lub telefonicznie u pracowników Biura LGD w dniach od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 16.00, dzwoniąc na jeden z poniższych numerów telefonu:

• Monika Janowska – 695 – 263 – 202,
  • Anna Sadowska – 501 – 795 – 541.

Rekrutacja trwa:

Na spotkania, które odbędą się 15.11.2019 r. od 28.10 .2019 r. do 14.11.2019 r. do godz. 12.00,

Na spotkania, które odbędą się 22.11.2019 r. od 28.10.2019 r. do 21.11.2019 r. do godz. 12.00.

UWAGA: Liczba miejsc jest ograniczona, będzie brana pod uwagę kolejność dokonania zgłoszenia.

UWAGA: Udział w spotkaniu będzie punktowany na etapie oceny wniosku z lokalnymi kryteriami oceny i wyboru. Można uzyskać aż 9 pkt.

LGD UDZIAŁ W SPOTKANIU INFORMACYJNO – KONSULTACYJNYM TRAKTUJE JAKO FORMĘ DORADZTWA.

Potwierdzeniem faktu skorzystania z doradztwa w formie spotkania informacyjno- konsultacyjnego będzie złożenie podpisu na liście obecności rozpowszechnionej podczas spotkania oraz wypełnienie i złożenie ankiety.

FORMA REKRUTACJI:

Nabór otwarty, forma: zgłoszenia drogą elektroniczną, na adres e-mail sekretariat@lgdvistula.org, wpisując w treść maila dane niezbędne do wypełnienia listy rekrutacyjnej oraz w temacie maila: „Zgłoszenie na spotkanie informacyjne – nowe firmy – data spotkania” lub zgłoszenia osobiste oraz telefoniczne u pracowników Biura LGD, poprzez podanie danych niezbędnych do wypełnienia przez pracowników zgłoszenia  - pracownik wypełnia listę na podstawie danych przekazywanych przez zgłaszającego – imię i nazwisko uczestnika, adres, dane kontaktowe uczestnika spotkania, ułatwienia dla osób niepełnosprawnych.

zapoznaj się z REGULAMINEM REKRUTACYJNYM i zgłoś telefonicznie, mailowo lub osobiście podając dane niezbędne do wypełnienia LISTY REKRUTACYJNEJ.

Data dodania 30.10.2019