niedziela, 15 grudnia 2019

Imieniny: Celiny, Ireneusza, Niny

Odsłonięcie pomnika św. Jana Pawła II w Winnikach

27 października w partnerskiej miejscowości Winniki na Ukrainie Wójt Gminy Grudziądz Andrzej Rodziewicz uczestniczył w uroczystym odsłonięciu pomnika św. papieża Jana Pawła II.

Uroczysta msza Święta została odprawiona przez byłego sekretarza ojca świętego – Arcybiskupa Metropolitę Lwowskiego kościoła Rzymskokatolickiego Mieczysława Mokrzyckiego.

W uroczystości udział wzięli również przedstawiciele polskich samorządów w tym z powiatu grudziądzkiego.

Data dodania 28.10.2019