sobota, 27 kwietnia 2024

Imieniny: Sergiusza, Teofila, Zyty

Mieszkaniec Gminy najlepszy w turnieju karate

Miło nam poinformować, że mieszkaniec Gminy Grudziądz Jan Januszewski został najlepszym zawodnikiem w Międzynarodowym Turnieju Karate POLISH IKO CUP OSTRÓDA 2019.

Jan startował w kategorii chłopców 10-11 lat - w Kumite zajął pierwsze, a w Kata drugie miejsce. W zawodach wystartowało ponad 450 zawodników z 52 krajów. Trenerem zawodnika jest Janusz Kalamarski.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Data dodania 28.10.2019