czwartek, 28 marca 2024

Imieniny: Anieli, Kasrota, Soni

Pobiegli w 3. Delfin Cross Run

W niedzielę 20 października Stowarzyszenie Sport i Rekreacja Delfin było organizatorem trzeciej edycji biegu pod nazwą Delfin Cross Run. Bieg z startem i metą na obiekcie G.O.W. Delfin rozegrano na dwóch dystansach tj. 5 i 10 km w kategorii OPEN kobiet i Mężczyzn. Trasa biegu nie należała do łatwych ponieważ wiodła po terenach pagórkowatych - można był na niej spotkać liczne podbiegi i zbiegi. Na linii startu stanęło 141 zawodników (89 na 5km i 52 ba 10km).

Gmina Grudziądz ufundowała puchary dla najlepszych zawodników. Ochotnicze Straże Pożarne Piaski i Ruda zabezpieczały trasę biegu.

Link do wyników

Fotogaleria (zdjęcia Lech Wróblewski)

zdjęcie miniatury i slaidera Mateusz Malewski

Data dodania 21.10.2019