piątek, 06 grudnia 2019

Imieniny: Dionizji, Leontyny, Mikołaja

Dzień Edukacji Nardowej spotkanie z Dyrektorami

15 października w Urzędzie Gminy Grudziądz odbyło się spotkanie z dyrektorami szkół z terenu naszej gminy. Podczas uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej Wójt Gminy Grudziądz Andrzej Rodziewicz złożył dyrektorom życzenia i wręczył symboliczną różę.

Ponadto w spotkaniu udział wzięli: Przewodnicząca Rady Gminy Grudziądz Hanna Kołodziej, Skarbnik Gminy Alicja Marchlewicz, Sekretarz Anna Palczewska oraz pracownicy Referatu Oświaty Urzędu Gminy Grudziądz.

Data dodania 16.10.2019