piątek, 18 października 2024

Imieniny: Hanny, Klementyny, Łukasza

Turniej o Puchar Wójta Gminy Grudziądz

W dniu 16.06, 23.06.2013 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Małym Rudniku odbędzie się Turniej o Puchar Wójta Gminy Grudziądz. Celem turnieju jest propagowanie sportu i rywalizacji sportowej wśród mieszkańców gminy Grudziądz. Konfrontacja sportowa mieszkańców różnych sołectw. W turnieju mogą brać udział osoby zamieszkałe na terenie gminy Grudziądz z roczników od 1997 i młodsze (obowiązuje legitymacja szkolna) oraz kategoria otwarta osoby ponadgimnazjalne.

Więcej szczegółów w Regulaminie Turnieju. Dodatkowych informacji udziela Pan Jacek Zyglewicz pracownik Urzędu Gminy w Grudziądzu Tel. 056 45-11-123, e –mail: j.zyglewicz@grudziadz.ug.gov.pl

Regulamin Turnieju o Puchar Wójta Gminy Grudziądz

Karta zgłoszeniowa