czwartek, 28 marca 2024

Imieniny: Anieli, Kasrota, Soni

Dotacja na budowę sali gimnastycznej w Nowej Wsi

Miło nam poinformować, że wniosek na inwestycje pod nazwą „Budowa Sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w miejscowości Nowa Wieś” został pozytywnie zaopiniowany przez zespół do spraw opiniowania wniosków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Gmina Grudziądz otrzyma na ten cel dotację w kwocie 1.441.000,00 zł. Sala zostanie wybudowana z programu Sportowa Polska – Program rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej. Więcej szczegółów na temat inwestycji przedstawimy w późniejszym czasie.

Protokół MSiT

Data dodania 11.10.2019