piątek, 22 listopada 2019

Imieniny: Cecylii, Jonatana, Marka

Wizyta Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju Anny Gembickiej w Ochotniczej Straży Pożarnej Szynych

10 września br. na terenie jednostki odbyło się spotkanie z przedstawicielem Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju. Pani Podsekretarz została oprowadzona po terenie jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej, zapoznana z jej historią i aktualna działalnością.

Głównym tematem spotkania był rozwój regionalny Gminy Grudziądz związany z funkcjonowaniem organizacji pozarządowych: stowarzyszeń oraz kół gospodyń wiejskich.
Jednocześnie podczas wizyty poruszone zostały  tematy  związane z działalnością w zakresie turystycznego wykorzystania potencjału rzeki Wisły w tym organizacji Festiwalu Wisły.

Data dodania 11.09.2019