piątek, 19 kwietnia 2024

Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa

Zmiana siedziby Gminnego Koła Związku Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych

Zarząd Gminnego Koła Związku Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych uprzejmie informuje, że z dniem 1 stycznia 2020 roku nasze koło zostaje przeniesione do budynku Starostwa  Powiatowego w Grudziądzu przy ul. Małomłyńskiej 1 (oddzielne wejście znajduje się od szczytu budynku  od  ul. PCK). Dyżury będą się odbywać w biurze dla kombatantów w każdą środę w godzinach od 10.00  do 13.00.  Wójt Gminy Grudziądz pan Andrzej Rodziewicz  bardzo dziękuje za dotychczasową współpracę.

Za Zarząd Gminny Koła
                                      Związku Kombatantów RP i BWP