piątek, 26 kwietnia 2024

Imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda

Przebudowa skrzyżowania z drogą krajową 55 w miejscowości Ruda

Trwa przebudowa skrzyżowania drogi gminnej Ruda-Szynych z drogą krajowa nr 55 w miejscowości Ruda. Prace wykonuje Przedsiębiorstwo Robót Drogowych DROBUD Sp. z o. o. za łączną kwotę - 469 978.17 zł. Planowany termin zakończenia prac to 30.08.2019r.

Zadanie pn. „Przebudowa skrzyżowania drogi krajowej nr 55 w miejscowości Ruda z drogą gminną 040157C, gmina Grudziądz" objęte wnioskiem o przyznanie pomocy w ramach Osi priorytetowej 5. Spójność wewnętrzna i dostępność zewnętrzna dla Działania 5.1 Infrastruktura drogowa” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Data dodania 07.08.2019