wtorek, 23 kwietnia 2024

Imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha

Inteligentne Specjalizacje w promocji lokalnego dziedzictwa

Zarząd LGD "Vistula-Terra Culmensis" serdecznie zaprasza Państwa do wzięcia udziału w konferencji "Inteligentne Specjalizacje w promocji lokalnego dziedzictwa".
Termin: 09 sierpnia w godz. 10.00 - 14.00
Miejsce: Pałac w Ostromecku.

Do kogo jest skierowana konferencja:
  1. lokalni liderzy, animatorzy, członkowie LGD,
  2. lokalni przedsiębiorcy - producenci produktów lokalnych, wykorzystujący lokalne zasoby w prowadzeniu działalności gospodarczej,
  3. osoby/podmioty działające w dziedzinie ochrony dziedzictwa lokalnego.
Uczestnik musi być osobą pełnoletnią i musi zamieszkiwać obszar działania LGD "Vistula-Terra Culmensis", a w przypadku kiedy osoby te będą reprezentantami zgłoszonymi przez podmioty, siedziba lub oddział tych podmiotów musi znajdować się na obszarze LGD "Vistula-Terra Culmensis", za wyjątkiem gmin wiejskich:  Chełmno   i Grudziądz  (podmioty te mają siedzibę na terenie miast, jednak profil swojej działalności skierowany jest do osób i podmiotów z obszarów wiejskich; obszary te wchodzą w skład LGD "Vistula-Terra Culmensis").

Cel konferencji:
wzrost rozpoznawalności i atrakcyjności obszaru działania dwóch LGD poprzez opracowanie innowacyjnych metod promocji lokalnego dziedzictwa na obszarze działania partnerskich LGD "Vistula - Terra Culmensis - Rozwój przez tradycję" oraz " Zakole Dolnej Wisły", wymiana doświadczeń, nabycie dobrych praktyk.
W konferencji wezmą udział nasi partnerzy z Łotwy  (33 osoby) i Chorwacji (13 osób).

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji.
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc jesteśmy zmuszeni prosić Państwa o potwierdzenie udziału w konferencji
do dnia 05 sierpnia 2019 r. do godz. 14:00  na adres: sekretariat@lgdvistula.org.

Data dodania 01.08.2019