sobota, 18 maja 2024

Imieniny: Alicji, Edwina, Eryka

Na terenie Gminy Grudziądz powstaną nowe place zabaw, siłownie zewnętrzne, boisko sportowe oraz budynek rekreacyjny

Logo

Trwają prace związane z realizacją zadania pn. Budowa ogólnodostępnej infrastruktury rekreacyjnej w formie placu zabaw w miejscowościach Marusza, Świerkocin, urządzeń fitness w miejscowościach: Marusza, Świerkocin, Wielkie Lniska, boiska sportowego w Maruszy oraz budowa ogólnodostępnego budynku rekreacyjnego wraz z zapleczem socjalnym w miejscowości Wałdowo Szlacheckie.

Projekt jest zrealizowany w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”, z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Wartość dofinansowania inwestycji wynosi 245 158,00 zł.

Środki na realizację operacji pozyskano za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania „Vistula – Terra Culmensis – Rozwój przez Tradycję”.

Data dodania 19.04.2018