piątek, 18 października 2024

VI Gminny Konkurs Plastyczny - Świeżo malowane

VI GMINNY KONKURS PLASTYCZNY

Świeżo malowane

Gminny Ośrodek Kultury w Małym Rudniku po raz szósty organizuje Gminny Konkurs Plastyczny pod nazwą Świeżo malowane.

Jest to impreza dla uczniów szkół Gminy Grudziądz. Celem konkursu jest integracja i aktywizacja dzieci i młodzieży szkół podstawowych i gimnazjalnych w dziedzinie plastyki, doskonalenie warsztatu artystycznego wykonawców, a także promowanie najlepszych artystów z naszych szkół.

W konkursie biorą udział wykonawcy indywidualni w trzech kategoriach wiekowych:

• I kategoria                     – klasy 1-3 szkoły podstawowej
  • II kategoria                   – klasy 4-6 szkoły podstawowej
  • III kategoria                 – klasy 1-3 gimnazjum

Każda ze szkół wytypuje po 2 wykonawców z danej kategorii.

Konkurs polega na wykonaniu na miejscu pracy plastycznej. Na wykonanie pracy przewiduje się 2,5 godziny. Temat pracy oraz technika plastyczna zostaną przedstawione uczestnikom w dniu konkursu.

Zmagania w poszczególnych kategoriach wiekowych oceni Jury powołane przez organizatora imprezy. Autorzy najlepszych prac zostaną uhonorowani nagrodami. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy.

Rozpoczęcie konkursu w dniu 26 marca 2013r. godz. 10.00.

Zgłoszenia uczestników (imię i nazwisko, klasa, szkoła): e-mail gokmrudnik@op.pl do 20 marca 2013r.

Dojazd uczestników i opiekunów zapewnia organizator. W przypadku rezygnacji z dowozu należy powiadomić organizatora do 20 marca 2013r.

Data dodania 15.03.2013