Gmina Grudziądz Wyjątkowa z natury

piątek, 10 lipca 2020

Imieniny: Filipa, Sylwany, Witalisa

33 Otwarte Mistrzostwa Europy Kyokushin Karate – reprezentacja z terenu Gminy Grudziądz

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Mieszkańcy naszej gminy wzięli udział w 33 Otwartych Mistrzostwach Europy Kyokushin Karate, które odbyły się w ostatni weekend, w Wrocławiu. Gminę Grudziądz reprezentowali: Liwia Szlitkus oraz Janek Januszewski.

Warto podkreślić, że Liwia Szlitkus walczyła i przegrała w ćwierćfinale z Rosjanką, która została Mistrzynią Europy w swojej kategorii wiekowej a Janek Januszewski w finale KATA zajął ostatecznie 5 miejsce w zawodach a w KUMITE w drugiej walce przegrał z reprezentantem Ukrainy, który wygrał zawody w kategorii chłopcy 10-11 lat.

W zawodach uczestniczyło 780 osób  z 28  krajów.

Reprezentanci z terenu naszej gminy szlifują swoje umiejętności w  Grudziądzkim Klubie Kyokushin Karate.

Naszym młodym mieszkańcom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i życzymy dalszych sukcesów.Autor zdjęć: Anna Sobolewska-Szlitkus

Data dodania 22.05.2019

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij