piątek, 29 marca 2024

Imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

Informacja o zamiarze zorganizowania zgromadzenia publicznego

Wójt Gminy Grudziądz informuje, że w dniu 11 maja 2019 r. w godzinach 10:00 –13:00 Stowarzyszenie Rowerowy Grudziądz organizuje zgromadzenie publiczne w formie przejazdu rowerowego ulicami Grudziądza oraz drogami na terenie Gminy Grudziądz pn. Rajd Rowerowy Odjazdowy Bibliotekarz.

Cele zgromadzenia:

- Propagowanie roweru jako całorocznego środka rekreacji i wypoczynku,

- Przekonywanie Grudziądzan, że nasze miasto z pozycji siodełka jest jeszcze

piękniejsze,

- Propagowanie roweru jako zdrowego i ekologicznego środka transportu,

Trasa przejazdu:

Legionów 28 – Legionów – Wybickiego – Kosynierów Gdyńskich – Groblowa – Małogroblowa – Al. 23 Stycznia – Focha – Hallera – Cegielniana – Parkowa – Kustronia – Polskich Skrzydeł – Miłoleśna – Linarczyk – Piaski – Turznice – Skarszewy – Plemięta – Okonin – Stary Folwark – Marusza – Skowronkowa – Rydygiera – Warszawska – Rondo Skalskiego.

Harmonogram zgromadzenia:

10:00 - Zbiórka,