piątek, 19 kwietnia 2024

Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa

Działaj Lokalnie XI spotkanie informacyjne

Informujemy, że w czwartek 9 maja o godzinie 16:30 w Gminnym Ośrodku Kultury w Małym Rudniku odbędzie się spotkanie informacyjne programu Działaj Lokalnie XI Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce.

Zapraszamy przedstawicieli stowarzyszeń i grup nieformalnych z terenu Gminy Grudziądz. Podczas spotkania zostaną omówione najważniejsze aspekty programu oraz uczestnicy spotkania zostaną przeprowadzeni przez generator wniosków, w którym należy wypełnić aplikację grantobiorcy.

Głównym celem Programu jest wspieranie i aktywizowanie lokalnych społeczności na terenach wiejskich i w małych miastach poprzez projekty obywatelskie, które służą pobudzaniu aspiracji rozwojowych i poprawie jakości życia oraz przyczyniają się do budowy kapitału społecznego.

Ośrodek Działaj Lokalnie w Lisewie przeprowadzi konkurs grantowy w terminie od 7 maja do 6 czerwca 2019 r. W ramach konkursu będzie można otrzymać dotację na realizację zadań trwających trzy miesiące, które są wprost związane z wyżej wymienionym celem programu.

Data dodania 06.05.2019