piątek, 19 kwietnia 2024

Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa

Głosujemy na projekt podwórka Nivea w Białym Borze

MIESZKAŃCY I SYMPATYCY GMINY GRUDZIĄDZ!

Od 22.04 ruszyło głosowanie w ramach akcji Podwórko Talentów NIVEA organizowanej przez markę NIVEA.

Przypominamy, że projektowana lokalizacja placu zabaw NIVEA dotyczy sołectwa Biały Bór, przy świetlicy „Leśny Zakątek”.

Jednak, aby wygrać 1 z 20 wyjątkowych placów zabaw dla dzieci niezbędne jest oddanie jak największej liczby głosów na lokalizację placu zabaw w Białym Borze.

Głosować można na 2 sposoby:

-  Poprzez formularz na stronie internetowej www.podworko.nivea.pl

-  Poprzez aplikację Podwórko Talentów Nivea – do pobrania na 2 różne systemy smartfonów za pomocą Google Play  oraz APP Store. Zainstalowane aplikacje pozwalają ustawić przypomnienie o codziennym głosowaniu.

Głos oddajemy raz dziennie, wspierając naszą lokalizację w Białym Borze.

NIE MA ZNACZENIA ZAMIESZKANIE NA TERENIE GMINY GRUDZIĄDZ. Głos oddać może KAŻDY!!!. Im będzie nas więcej tym większa szansa na wygranie 1 z 20 nowoczesnych placów zabaw wartego aż 250.000 zł. Przekaż info rodzinie i znajomym!!! Udostępnij post na swojej tablicy FB! Razem możemy więcej!!!

Szczegóły i regulamin konkursu są dostępne na stronie www.podworko.nivea.pl.
Link do Podwórka Talentów w Białym Borze.

Data dodania 06.05.2019