środa, 24 kwietnia 2024

Imieniny: Bony, Horacji, Jerzego

Dyrektor grudziądzkiej budowlanki odchodzi na emeryturę

17 kwietnia Wójt Gminy Grudziądz Andrzej Rodziewicz wziął udział w uroczystości zakończenia pracy zawodowej dyrektora Zespołu Szkół Budowlanych i Plastycznych w Grudziądzu Krzysztofa Maliszewskiego.

Krzysztof Maliszewski w czasie swojej pracy zawodowej miał również duży wpływ na rozwój Gminy Grudziądz. Był m.in. Członkiem Zarządu Gminy Grudziądz, Dyrektorem Szkoły Podstawowej w Wałdowie Szlacheckim oraz do chwili obecnej jest członkiem gminnej komisji ds. rozwiązywania problemów alkoholowych. Dziękujemy serdecznie za dotychczasową działalność na rzecz naszej gminy.

Data dodania 18.04.2019