sobota, 04 maja 2024

Imieniny: Floriana, Michała, Moniki

Spotkania informacyjne Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości dla Wnioskodawców

Uprzejmie informujemy, że 5 i 7 marca 2019 r. w Warszawie odbędą się spotkania informacyjne dla Wnioskodawców poddziałania 3.3.3 Go to Brand  (5 marca) oraz 2.3.5 Design dla Przedsiębiorców (7 marca).

Poniżej przesyłam informacje o spotkaniach i linki, gdzie znajdą Państwo pełny opis.

1. Jeśli jesteś mikroprzedsiębiorcą, małym lub średnim przedsiębiorcą, który ma siedzibę lub oddział na terenie Polski, a twoja firma jest z branż o wysokim potencjale konkurencyjnym i innowacyjnym to spotkanie jest skierowane do Ciebie – przyjdź i dowiedz się jakie wsparcie możesz uzyskać ramach  poddziałania 3.3.3 POIR GO TO BRAND.

W trakcie spotkania przedstawiciele Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości omówią zasady ubiegania się o dotacje w ramach trwających obecnie konkursów do powyższego poddziałania. Eksperci omówią kryteria, przedstawią sposób wypełniania wniosku i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona.

3.3.3 - https://www.parp.gov.pl/index.php?option=com_parpevents&view=details&id=57

1. Jeśli prowadzisz mikro-, małe lub średnie przedsiębiorstwo, możesz uzyskać wsparcie finansowe na profesjonalną pomoc projektanta, który sprawdzi potencjał wzorniczy Twojej firmy. Zaproponuje też i opracuje funkcjonalne rozwiązania produktowe wraz z optymalną technologią ich wytworzenia. Dodatkowo możesz uzyskać wsparcie na realizację inwestycji niezbędnej do wdrożenia ww. nowego lub znacząco ulepszonego produktu. Przyjdź na spotkanie informacyjne i dowiedz się więcej!

Na spotkaniu ekspert PARP omówi zasady poddziałania 2.3.5 POIR Design dla przedsiębiorców, sposób wypełniania wniosku o dofinansowanie oraz realizacji projektów, a także udzieli odpowiedzi na pytania uczestników.

Poddziałanie 2.3.5 POIR skierowane jest do MŚP prowadzącego działalność gospodarczą na  terytorium  Rzeczypospolitej Polskiej (z wyłączeniem 5 regionów Polski Wschodniej), potwierdzoną wpisem do odpowiedniego rejestru.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona.

2.3.5 - https://www.parp.gov.pl/index.php?option=com_parpevents&view=details&id=59

W razie pytań informacji udziela:

Adrianna Beredzińska

starszy specjalista