piątek, 26 kwietnia 2024

Imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda

Uczniowie Zespołu Szkół w Wałdowie Szlacheckim zapraszają na przedstawienie do teatru

Szkoła Podstawowa i Gimnazjum nr 3
im. Stanisława Broniewskiego "Orszy"
w Wałdowie Szlacheckim

email: zs_orsza@op.pl

Już niebawem, bo w sobotę - 15 grudnia,  będzie można podziwiać efekty kilkumiesięcznej pracy kół teatralnych działających w naszej Szkole. Najmłodsi przygotowują specjalnie na to grudniowe popołudnie spektakl zatytułowany „Wszystkie dzieci nasze są”.Jest to sztuka oparta na dziele Janusza Korczaka - „Królu Maciusiu Pierwszym”. Spektakl wpisuje się doskonale w obchody Roku Korczakowskiego i może być dla dorosłych wyjątkowym powrotem do czasów dzieciństwa, a dla dzieci - okazją do pierwszego kontaktu z twórczością Janusza Korczaka. Przedstawienie przygotowują uczniowie klas I- III Szkoły Podstawowej.

Natomiast gimnazjaliści zaprezentują publiczności spektakl z „Miłością” w roli głównej. Ze sceny będzie można usłyszeć odpowiedź na pytanie „Co to jest miłość? ” Słowa wykonywanych utworów zaprowadzą do krainy romantycznych marzeń, a może powrócą wspomnienia...

Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu, 15 grudnia 2012, godz. 16.00

Wejściówki w cenie 10 zł można odbierać w sekretariacie Szkoły w godz. 7.30 - 15.00 do dnia 10 grudnia 2012r.

Serdecznie zapraszamy!

Data dodania 07.12.2012