piątek, 29 marca 2024

Imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

Informacja dla mieszkańców miejscowości Mały Rudnik

Wójt Gminy informuję, że w dniu 21 grudnia 2018r. zostały wykonane ponowne badania przez Laboratorium Centralne MWiO w Grudziądzu z następujących miejsc i punktów poboru: GOK Mały Rudnik (kran czerpalny) i Ośrodek Zdrowia Mały Rudnik (kran czerpalny). Wyniki wykazały: 93 jtk/1ml (mikroorganizmów w 1ml) i 119 jtk/1ml (mikroorganizmów w 1ml). Ponadto informuję, że zgodnie z objaśnieniami zawartymi w sprawozdaniu z badań zalecane jest aby ogólna liczba mikroorganizmów nie przekraczała 200jtk/1ml w kranie konsumenta. Pobór próbek odbywał się w kranie konsumenta. Informacje od Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Grudziądzu odnośnie wykonanych próbek przekażemy Państwu niezwłocznie po otrzymaniu.

Wyniki badań

Z up./-/ Wójta