piątek, 18 października 2024

Imieniny: Hanny, Klementyny, Łukasza

Nabór uczestników na warsztaty florystyczne

Lokalna Grupa Działania „Vistula-Terra Culmensis - Rozwój przez Tradycję” z siedzibą w Stolnie 112, 86-212 Stolno ogłasza nabór na warsztaty florystyczne skierowane do osób pełnoletnich z obszarów gmin wiejskich: Chełmno, Grudziądz, Lisewo, Stolno.
Celem warsztatów jest:

• kultywowanie, podtrzymywanie i dokumentowanie ludowej tradycji wytwarzania wieńców i wiązanek,
  • rozwój twórczy uczestników oraz nabycie przez nich praktycznych umiejętności z zakresu florystyki,
  • integracja i aktywizacja mieszkańców z obszaru LGD,
  • motywacja do podejmowania nowych inicjatyw zmierzających do rozwoju nowych form działalności
  • pozarolniczych.

Plakat informacyjny