piątek, 18 października 2024

Imieniny: Hanny, Klementyny, Łukasza

Informacja dotycząca szczepień profilaktycznych przeciwko grypie

Grypa to ostra, zakaźna choroba wirusowa. W przeciwieństwie do przeziębienia, grypa może być przyczyną powikłań, groźnych szczególnie dla osób z grup podwyższonego ryzyka. Najskuteczniejszą metodą zapobiegania grypie i jej ciężkim powikłaniom jest szczepienie. W tym roku w  placówkach Zakładu Opieki Zdrowotnej Gminy Grudziądz w Mokrem, Małym Rudniku i Piaskach  trwa akcja szczepienia chętnych mieszkańców przeciw grypie. Koszt szczepienia wynosi 35 złotych.
Serdecznie zapraszam do skorzystania  z oferty szczepień profilaktycznych przeciwko grypie zaproponowanej przez Zakład Opieki Zdrowotnej Gminy Grudziądz.

Data dodania 12.09.2012