piątek, 03 maja 2024

Imieniny: Jaropełka, Marii, Niny

Wyróżnienie Marszałka za ochronę środowiska naturalnego

19 czerwca w Toruniu odbyła się uroczysta Gala Nagród Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego za najwartościowsze dokonania w istotnych obszarach działalności publicznej i społecznej, profesjonalnej i biznesowej. Nagrody i wyróżnienia przyznano w 13 kategoriach i trafiły do 22 instytucji, osób lub zespołów.

Gmina Grudziądz otrzymała wyróżnienie w kategorii Ochrona środowiska naturalnego za inicjatywę Wójta Gminy Grudziądz Andrzeja Rodziewicza - powołania Parku Krajobrazowego Góry Łosiowe.

W gali uczestniczył Zastępca Wójta Gminy Grudziądz Jacek Zyglewicz, który z rąk Marszałka Województwa Piotra Całbeckiego i Przewodniczącego Sejmiku Wojewódzkiego Ryszarda Bober otrzymał wyróżnienie.

fot. A. Goiński

Data dodania 20.06.2018