środa, 24 kwietnia 2024

Imieniny: Bony, Horacji, Jerzego

Spotkania w ramach konsultacji społecznych

7 marca odbyło się kolejne spotkanie w ramach konsultacji społecznych zmiany studium zagospodarowania przestrzennego Gminy Grudziądz w miejscowości Biały Bór pn. „Dobre konsultacje, dobry plan”. Tym razem mieszkańcy naszej gminy spotkali się w restauracji Spiżarnia w Białym Borze.

Zebrani mieli okazję na forum wyrazić swoje uwagi i opinie nt. zagospodarowania działek 506/1, 507/1, 508/1. Na liczne pytania ze strony mieszkańców odpowiadał Jacek Zyglewicz Zastępca Wójta Gminy Grudziądz. Do dyspozycji były również specjalnie przygotowane na okazję przeprowadzanych konsultacji społecznych makieta architektoniczna oraz mapa interaktywna.

Na spotkanie konsultacyjne przybyło blisko 40 osób. Świadczy to wyłącznie o dużym zainteresowaniem mieszkańców tematem przyszłościowego zagospodarowania działek objętych konsultacjami.

Ponadto 8 marca odbył się warsztat dla młodzieży w Szkole podstawowej w Wałdowie Szlacheckim. Pracownicy Urzędu Gminy Grudziądz przedstawili prezentację multimedialną nt. konsultacji i studium zagospodarowania przestrzennego. Podczas pracy grupowej uczniowie mieli okazję do zaproponowania swoich pomysłów na zagospodarowanie w/w działek w Białym Borze.

Kolejne otwarte spotkanie z mieszkańcami w ramach konsultacji społecznych odbędzie się 14 marca o godzinie 17.00 w Szkole Podstawowej  w Wałdowie Szlacheckim

Data dodania 09.03.2018