sobota, 18 maja 2024

Imieniny: Alicji, Edwina, Eryka

Relacja ze spotkania z cyklu "Poznajemy piękno i możliwości świetlic gminy Grudziądz"

Dnia 24 lutego 2018 r. odbyło się kolejne spotkanie w ramach cyklu "Poznajemy piękno i możliwości świetlic gminy Grudziądz". Odwiedziliśmy gościnnie Zakurzewo. Uczestnicy spotkania nauczyli się robić wielkanocne ozdoby metodą szydełkowania, podpatrywali i ćwiczyli robienie wazonu z gazety, wykonywali dla siebie zająca z siana. Mieliśmy też okazję patrzeć jak powstają bukiety kwiatowe.

Miła atmosfera spotkania przy lokalnych wypiekach i pięknie przygotowanej świetlicy możliwa była dzięki dużemu zaangażowaniu pani sołtys - D. Łach, radnej pani B. Dzieżyńskiej i pani Krawczyk.

Podziękowania składam Paniom:
  • R. Michnie,
  • M. Ścibior,
  • D. Skrzypek,
  • M. Kwiatkowskiej

za aktywny udział w spotkaniu i podzielenie się swoją wiedzą.

Przewodnicząca Rady Gminy Grudziądz Hanna Kołodziej

Data dodania 27.02.2018