sobota, 18 maja 2024

Imieniny: Alicji, Edwina, Eryka

Otwarty konkurs ofert na kulturę i sport Powiatu Grudziądzkiego

Informujemy, że Zarząd Powiatu Grudziądzkiego ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych w zakresie:

1. Kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego.
  2. Wspierania i upowszechniania kultury fizycznej.

Termin składania ofert w w/w zadaniach wyznaczono na 12 marca 2018 r. Więcej informacji na temat konkursu można uzyskać na https://www.powiatgrudziadzki.pl/228,otwarte-konkursy-ofert?tresc=7512.

Zachęcamy stowarzyszenia działające na terenie Gminy Grudziądz w zakresie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego oraz kultury fizycznej do udziału w otwartym konkursie ofert.

Data dodania 20.02.2018