sobota, 18 maja 2024

Imieniny: Alicji, Edwina, Eryka

Otwarte Strefy Aktywności z MSiT - Gmina Grudziądz złożyła wnioski

Informujemy, że Gmina Grudziądz złożyła wnioski o dofinansowanie budowy Otwartych Stref Aktywności (OSA) w trzech miejscowościach tj. Dusocin, Gogolin i Szynych – programu realizowanego w ramach funduszu rozwoju kultury fizycznej Ministerstwa Sportu i Turystyki. Warto zwrócić uwagę, OSA jest  programem rozwoju małej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej o charakterze wielopokoleniowym.

Celem programu jest budowa ogólnodostępnych, bezpłatnych stref sportowo-rekreacyjnych, które mają szansę stać się miejscem pierwszej aktywności fizycznej dla dzieci, dorosłych oraz osób starszych, które podniosą w sposób znaczący estetykę przestrzeni publicznej i poprawią jakość życia mieszkańców danego obszaru.

źródło foto.: www.msit.gov.pl

Data dodania 19.02.2018