sobota, 18 maja 2024

Imieniny: Alicji, Edwina, Eryka

Kolejne spotkanie z cyklu "Poznajemy piękno i możliwości świetlic gminy Grudziądz"

Przewodnicząca Rady Gminy Grudziądz zaprasza wszystkich mieszkańców na kolejne spotkanie w ramach cyklu "Poznajemy piękno i możliwości świetlic gminy Grudziądz". Wydarzenie odbędzie się 24 lutego 2018 r. (tj. w sobotę) o godz. 10:00 w Zakurzewie. Swoje talenty i pasje przedstawią nam:

- pani Renia Michna - pokaz robienia ozdób wielkanocnych i kurek metodą szydełkowania;
- pani Grażyna Paczkowska - ozdoby z filcu;
- pani Magda Ścibior - wiązanki z kwiatów;
- pani Magda Kwiatkowska - kręcenie wierzby;
- pani Daniela Skrzypek - wazony z gazety.

Spotkanie organizuję wspólnie z sołtysem p. D. Łach, radną p. B. Dzieżyńską i opiekunem świetlicy p. A. Krawczykiem.

Mieszkańcy Zakurzewa zapewniają wyjątkową atmosferę spotkania połączoną z degustacją lokalnych wypieków i aromatyczną kawą.

Zapraszam H. Kołodziej

Data dodania 16.02.2018