niedziela, 05 maja 2024

Imieniny: Irydy, Tamary, Waldemara

Spotkanie z mieszkańcami Gogolina, Rudy i Sztynwagu

W piątek 19 stycznia br. w świetlicy wiejskiej w Gogolinie odbyło się spotkanie z mieszkańcami Gogolina, Rudy i Sztynwagu. Podczas spotkania przedstawiciel Polskiej Spółki Gazownictwa informował o możliwości podłączenia się od „strony technicznej” do gazociągu.  Zastępca Wójta Gminy Grudziądz Jacek Zyglewicz konsultował z mieszkańcami zagospodarowanie terenu pod infrastrukturę pn. Otwarte Strefy Aktywności (OSA) – projektu  Ministerstwa Sportu i Turystyki. Ponadto przedstawiono informację na temat zmian w gospodarowaniu odpadami.

Data dodania 24.01.2018