niedziela, 05 maja 2024

Imieniny: Irydy, Tamary, Waldemara

Uroczyste otwarcie nowych pomieszczeń klasowych w Węgrowie

Zakończyły się prace budowlane w Szkole Podstawowej w Węgrowie polegające na nadbudowie jednego piętra i wymianie pokrycia dachowego. Dzięki inwestycji powstały dwie nowe sale zajęć, które wyposażono m.in. w tablice interaktywne.

Dziś tj. 26.01.2018 r. dokonano uroczystego oddania nowych pomieszczeń do użytku. W części artystycznej zaprezentowała się niesamowita młodzież szkolna, odgrywające doskonale przygotowane sceny teatralne. Oczywiście nie zabrakło kwiatów i podziękowań dla osób, które przyczyniły się do realizacji projektu. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali: Przewodnicząca Rady Gminy Grudziądz Hanna Kołodziej, Zastępca Wójta Gminy Grudziądz Jacek Zyglewicz, Dyrektor placówki w Węgrowie Cezary Grabowski oraz Anna Grabowska. Ponadto w uroczystości wzięli udział licznie zgromadzeni rodzice uczniów oraz mieszkańcy Węgrowa.

Data dodania 26.01.2018