niedziela, 05 maja 2024

Imieniny: Irydy, Tamary, Waldemara

Mama może wszystko – spotkanie konsultacyjne

Informujemy, że 31 stycznia br. w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego, ul. Waryńskiego 4 w Grudziądzu na sala B-25 w godzinach 10.00-13.00 odbędzie się spotkanie informacyjne w ramach projektu „Mama może wszystko 2”. Głównym tematem spotkania będą możliwości otrzymania dofinansowania na żłobki lub nianie, a także na inne działania wspomagające w powrocie na rynek pracy. Zaproszeni prelegenci przedstawią dostępne formy wsparcia ze środków unijnych.

Spotkania kierowane są do osób wychowujących dzieci do lat 3, które nie pracują (są zarejestrowane lub nie w urzędzie pracy) bądź przebywają na urlopach macierzyńskich, rodzicielskich bądź wychowawczych, a które w najbliższym czasie chcą powrócić do pracy.

Program spotkania:

10.00-10.05 - Rejestracja uczestników i powitanie gości;

10.05-10.20 - Prezentacja możliwości sfinansowania żłobków i niań ze środków unijnych (poddziałanie 8.4.1 Regionalnego Programu Województwa Kujawsko-Pomorskiego);

10.20-11.50 - Prezentacje form wsparcia zaproszonych prelegentów;

11.50-12.10 - Przerwa kawowa;

12.10 - 13.00 - Prezentacja innych form aktywizacyjnych dla osób przebywających na urlopach macierzyńskich lub wychowawczych;

13.00-13.15 - Zakres usług sieci PIFE;

13.15-14.00 - Konsultacje indywidualne