niedziela, 05 maja 2024

Imieniny: Irydy, Tamary, Waldemara

Listopadowa narada Sołtysów Gminy Grudziądz

Dziś, tj. 16.11.2017 w Urzędzie Gminy Grudziądz odbyła się narada Sołtysów Gminy Grudziądz. Podczas spotkania poruszono następujące tematy:

- informacja nt. przystąpienia do projektu dot. ograniczenia emisji zanieczyszczeń na terenie Gminy Grudziądz poprzez modernizację indywidualnych kotłowni,

- informacja nt. współpracy z zakładem karnym w zakresie wykonywania prac przez skazanych,

- problem osób bezdomnych i samotnie mieszkających na terenie Gminy Grudziądz,

- informacja nt. konkursu kujawsko – pomorskiej gęsiny na Św. Marcina,

- informacja nt. Świątecznej zbiórki żywności.

Data dodania 16.11.2017