sobota, 18 maja 2024

Imieniny: Alicji, Edwina, Eryka

Zaproszenie na spotkanie "Odkrywamy piękno i możliwości świetlic gminy Grudziądz"

Przewodnicząca Rady Gminy Grudziądz zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu "Odkrywamy piękno i możliwości świetlic gminy Grudziądz". Dnia 18 listopada 2017 r. (sobota) od godziny 11:00 gościć będziemy w świetlicy w Parskach.

Mieszkańcy tego sołectwa zaprezentują nam swoje talenty artystyczne. Pani Maria Rutkowska, własnoręcznie wykonuje kartki okolicznościowe i bombki świąteczne. Wykorzystuje materiały, które aż w 95% pochodzą z recyklingu, nadając im "drugie życie".

Pan Wojciech Rutkowski od lat rysuje. Piękne rysunki będzie można obejrzeć w świetlicy,ale też będzie okazja zobaczyć młodego artystę podczas rysowania na miejscu.

W wydarzeniu uczestniczyć będą: pani Monika Klucznik, która zademonstruje stroiki świąteczne własnego autorstwa i pani Izabela Krupińska - przedstawiciel Centrum Edukacji Ekologicznej w Zakurzewie, która zachęcać będzie do redukcji domowych odpadów poprzez zasadę "Nie wyrzucaj - wykorzystaj".

Spotkanie w świetlicy gminnej w Parskach organizuję wspólnie z radną panią K. Kałużną, sołtysem panem S. Lechem i radą sołectwa Parski.

Serdecznie zapraszam mieszkańców gminy Grudziądz i miasta Grudziądza.

Przewodnicząca Rady Gminy

Hanna Kołodziej