piątek, 19 kwietnia 2024

Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa

Otwarte spotkanie konsultacyjne w sprawie projektu programu współpracy Gminy Grudziądz z NGO na 2018 rok

10 października w budynku Urzędu Gminy Grudziądz odbyło się otwarte spotkanie z organizacjami pozarządowymi w sprawie przeprowadzenia konsultacji projektu „Programu współpracy Gminy Grudziądz z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2018”.

Głównym celem spotkania było omówienie projektu programu współpracy, a w szczególności priorytetowych zadań publicznych zawartych w rozdziale 6 projektu, które będą realizowane w przyszłym roku. Obecni przedstawicie organizacji mieli okazję zaprezentowania swoich planów i celów na 2018 rok. Spotkanie miało również na celu wymianę doświadczeń i dobrych praktyk stowarzyszeń.

W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele 14 organizacji NGO działających na terenie Gminy Grudziądz.

Data dodania 11.10.2017