czwartek, 28 marca 2024

Imieniny: Anieli, Kasrota, Soni

LGD Vistula ogłasza nabór kandydatów na Kurs Filcowania

Lokalna Grupa Działania

„Vistula–Terra Culmensis–Rozwój przez Tradycję”

ogłasza nabór do projektu pn.

„KU LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI - KURS FILCOWANIA”

Termin składania formularzy rekrutacyjnych

od 04.04.2012 r. do 23.04.2012 r.

Projekt skierowany jest do osób w wieku 15 - 64 lata, pozostających bez zatrudnienia, w tym bezrobotnych, długotrwale bezrobotnych, oraz nieaktywnych zawodowo, przede wszystkim osób w wieku 15-24 lata oraz powyżej 45 r. ż.

Celem projektu jest podniesienie kwalifikacji zawodowych.

Program kursu obejmuje 54 godziny szkolenia, w tym 46 godz. zajęć szkoleniowych (teoria - techniki filcowania, praktyka - filcowanie na sucho i na mokro, modelowanie filcu, wycinanie – praca z gotowymi arkuszami wytwarzanie gotowych wyrobów – torby i ozdoby, biżuteria z filcu) oraz 8 godz. zajęć z doradcą  zawodowym. Regulamin rekrutacji oraz Formularz rekrutacyjny dostępny będzie w biurze LGD oraz na stronach internetowych: www.lgdvistula.org, www.lisewo.com, www.stolno.com.plwww.grudziadz.ug.gov.pl, www.gmina-chelmno.pl.

Formularze należy składać osobiście w biurze LGD w terminie od 04.04.2012 r. do 23.04.2012 r., w godzinach pracy biura tj. od 8.00 do 16.00 mieszczącym się w budynku  Urzędu Gminy Stolno (wejście do biura LGD od strony Poczty).

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 56 677-09-07 oraz 501-795-541.

Data dodania 05.04.2012