czwartek, 25 kwietnia 2024

Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki

Warsztaty Kulinarne "Na Wielkanocnym stole..."

Lokalna Grupa Działania „Vistula-Terra Culmensis - Rozwój przez Tradycję” z siedzibą w Stolnie 112, 86-212 Stolno ogłasza nabór na warsztaty kulinarne skierowanye do osób pełnoletnich z obszarów gmin wiejskich: Chełmno, Grudziądz, Lisewo, Stolno.

Celem warsztatów jest:

• kultywowanie, propagowanie i pogłębianie wiedzy o tradycjach kuchni regionalnej związanych ze świętami Wielkiej Nocy,
  • promocja obszaru objętego Lokalną Strategią Rozwoju (LSR), tj. obszaru gmin Lisewo, Stolno, Grudziądz, Chełmno,
  • integracja i aktywizacja mieszkańców w kierunku zachowania i wykorzystywania dziedzictwa kulinarnego obszaru LGD
  • motywacja do podejmowania nowych inicjatyw zmierzających do rozwoju nowych form działalności pozarolniczych.

Termin składania formularzy rekrutacyjnych

od 21.02.2012 r. do 05.03.2012 r. do godz. 14:00