piątek, 17 maja 2024

Imieniny: Brunony, Sławomira, Wery

Spotkanie konsultacyjne dotyczące projektu pn. „Rozbudowa drogi krajowej 55 na odcinku Grudziądz – Klęczkowo

19 lipca w Gminnym Ośrodku Kultury w Małym Rudniku odbyło się spotkanie konsultacyjne dotyczące projektu pn. „Rozbudowa drogi krajowej 55 na odcinku Grudziądz – Klęczkowo polegająca na budowie ciągu pieszo – rowerowego w ramach PBDK – Program Likwidacji Miejsc Niebezpiecznych”.

W spotkaniu wzięli udział Zastępca Wójta Gminy Grudziądz Jacek Zyglewicz, Kierownik Referatu Rozwoju i Inwestycji Urzędu Gminy Grudziądz Wojciech Kruczkowski, przedstawiciel Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad oddział w Bydgoszczy Jerzy Kosiło, przedstawiciele firmy Voessing Polska Sp. z o. o., wykonawcy dokumentacji projektowej Mariusz Hermanowski oraz Łukasz Jamiński, a także zainteresowani tematem budowy ciągu pieszo-rowerowego wzdłuż DK 55 mieszkańcy Gminy Grudziądz.

Podczas spotkania zaprezentowano koncepcję projektową przebiegu ścieżki pieszo-rowerowej na wyżej wymienionym odcinku drogi krajowej nr 55. Do przedstawionej koncepcji rozwiązań technicznych zostały wzniesione propozycje, które zaprotokołowano. Protokół zostanie przekazany dyrektorowi GDDKiA oddział w Bydgoszczy panu Jarosławowi Gołębiewskiemu.

Data dodania 20.07.2017